“טריק” שאוהבים לעשות לנו באופק חדש

יש קורס אחד שבלעדיו לא יוצאים לשנת השבתון!

קורס השבתון

אחרי הכל... זה הכסף שלכם!

השבוע נתקלתי ב”טריק” של משרד החינוך שהרבה מורות נופלות בו. כזה שמכוון ולא מעיד על חוסר מזל של מורה כזו או אחרת… לפחות שלושה מקרים שונים של מורות-אימהות שלא מקבלות משרת אם בגלל שהן לא מגיעות ל79% משרה. שימי לב – אם את עובדת 18 שעות פרונטליות באופק חדש, אחוז המשרה עומד על 77.78% (בלי שעות גיל). משמע, לא תקבלי משרת אם (!) ושווה מאוד להתעקש עם המנהל/ת על עוד שעה אחת. כנ”ל בעוז לתמורה – עם 19 שעות פרונטליות תגיעי ל78.75% משרה, וגם כאן, הפלא ופלא, לא תקבלי את ההטבה של משרת אם! ההגדרה פשוטה: היקף משרת אם לילד עד גיל 14 הוא 79% לפחות. ואני תוהה, למה אחוז המשרה כל כך קרוב ל79% אבל לא מגיע ל79%?! התשובה היא די ברורה…חשבי השכר של משרד האוצר בנקודה הזאת חוסכים על גבינו הרבה מאוד כסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש קורס אחד שבלעדיו לא יוצאים לשנת השבתון!

קורס השבתון

אחרי הכל... זה הכסף שלכם!

מאיפה הכל התחיל

מאז שהקמתי את הקהילה “הכסף של המורים-תכנון פיננסי”, פנו אלי מאות מורים שזקוקים לעזרה מקצועית.
לכן חיפשתי בקפידה מומחים המתמקצעים ספציפית בעובדי הוראה בתחומים השונים, על מנת שיוכלו לעזור לכם באופן פרטני לכל בעיה ושאלה שלכם. בחרתי את אנשי המקצוע הטובים ביותר, לאחר שנפגשתי עם עשרות בעלי מקצוע ולאחר סינון רב. מה שעומד לנגד עיני שתקבלו את המענה הטוב ביותר. אשמח לפידבקים על השירותים השונים.

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

הסרטון שלנו

למען הסר ספק

למען הסר ספק, אינני בעל רישיון בייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני,ייעוץ משפטי או ייעוץ מס כפי שמגודרים בחוק, כל מה שנכתב כאן הוא על פי ניסיוני האישי ודעתי בלבד ואילו מחליף היוועצות עם בעל מקצוע בתחומים הנ”ל

דילוג לתוכן